خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه 83 متری کد 104 - اَبَرهوم |مشاور املاک اندیشه
 

خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه 83 متری کد 104

فاز یک اندیشه
10,900,000 تومان
آپارتمان
1 تخت
1 حمام
83 متر مربع

خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه 83 متری کد 104

 

در معامله با اَبَرهوم علاوه بر انجام یک معامله پرسود و سرمایه گذاری مطمئن، کمترین کمیسیون را در منطقه پرداخت می کنید.

نما تراورتن

6 واحدی

طبقه اول

رو به نما

تخلیه

سند آزاد

دو خوابه

کابینت هایگلاس

فووول بازسازی

پکیج و رادیاتور

پارکینگ مشاع

متری 10 میلیون و 900

وقتی با اَبَرهوم هستید، با خیال راحت معامله می کنید

09198981908

چرا اندیشه؟

شهر اندیشه با توجه به تنوع ساختار ملکی، گزینه مناسبی برای افراد در انتخاب محل زندگی و سکونت می باشد. برای کسانی که از زندگی در آپارتمانهای تهران خسته شده اند و یا از آلودگی و ترافیک تهران رنجیده خاطر هستند، زندگی در اندیشه بسیار مناسب است. خانه های ویلایی اندیشه و آپارتمانهای متنوع این نگین غرب استان تهران، انتخاب ملک را بسیار آسان نموده است. اگر قصد خرید خانه در اندیشه را دارید، هم اکنون با اَبَرهوم املاک اندیشه تماس بگیرید.

از طرفی با توجه به قیمت بالای مسکن در پایتخت، افراد زیادی اندیشه را به دلیل قیمت پایین تر ملک انتخاب می کنند. فاصله کم اندیشه با تهران و قیمت پایین تر مسکن دلیل این انتخاب است.

چرا اَبَرهوم؟

اَبَرهوم، املاک اندیشه با سابقه درخشان 15 سال در منطقه، افتخار دارد که راهنمای مناسبی در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره املاک در اندیشه باشد. اگر قصد خرید یا فروش هرگونه ملک در اندیشه را دارید می توانید هم اکنون با مشاوران مجرب و با سابقه اَبَرهوم تماس بگیرید.

در معاملات ملکی خود، همیشه با کارشناسانی مشورت نمایید که دارای مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک باشند. اَبَرهوم، املاک معتبر اندیشه، دارای جواز رسمی و کد رهگیری است که می تواند باعث اطمینان خاطر مشتریان شود.

مشتریان اَبَرهوم این شانس را دارند تا کمترین کمیسیون را در منطقه بپردازند. اَبَرهوم فقط به رفاه حال مشتریان می اندیشد. کمیسیون دریافتی اَبَرهوم از نرخ جدید و قانونی اتحادیه نیز کمتر است.

کمترین کمیسیون در اندیشه با اَبَرهوم

از طرفی اَبَرهوم (مسکن کُهزادی) حدود 15 سال است که در منطقه اندیشه فعالیت می کند که بزرگترین امتیاز برای اَبَرهوم و دلگرمی برای مشتریان است. زیرا متاسفانه در منطقه اندیشه مشاوران املاک زیادی وجود دارند که بدون جواز فعالیت می کنند و تضمینی برای ادامه فعالیت آنها وجود ندارد. لذا اگر به مشکلی در معامله برخورد کنید، مشخض نیست که کسی فردا پاسخگوی شما باشد.

اَبَرهوم (مسکن کُهزادی)، املاک معتبر اندیشه، از سازندگان خوشنام منطقه است که اطمینان خاطر دیگری برای مشتریان است. همه کسانی که در این سالها معامله ای با اَبَرهوم داشته اند، برای چندمین بار در صورت نیاز باز هم اَبَرهوم را انتخاب کرده اند.

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه با اَبَرهوم

خرید و فروش ملک در شهرک مریم اندیشه با اَبَرهوم

قیمت و خرید باغ و باغ ویلا در شهریار

اجاره آپارتمان در اندیشه

اَبَرهوم از صفر تا صد معامله در کنار شماست.

توضیحات ملک:

نوع املاک: آپارتمان
وضعیت ملک: آپارتمان زیر قیمت
اتاق های خواب: 1
حمام: 1
اندازه منطقه: 83 متر مربع

بررسی برای خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه 83 متری کد 104

Avatar
امتیاز کل:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
محتوی دیدگاه:
ورود برای ارسال یک بررسی