خرید آپارتمان زیر قیمت در اندیشه و شهرک مریم - اَبَرهوم |مشاور املاک اندیشه
 

شهر اندیشه در 30 کیلومتری تهران، 3 کیلومتری شمال غربی شهریار و 7 کیلومتری جنوب شرقی کرج واقع شده است. فاصله زمانی اندیشه تا تهران در ساعات خلوتی مسیر حدود 20 دقیقه است. خرید آپارتمان زیر قیمت در اندیشه و شهرک مریم فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری است.

شهر اندیشه به طور کلی دارای 6 فاز اصلی است. شهرک های تازه تاسیس فراوانی در داخل و یا اطراف اندیشه وجود دارند. شهرک مریم، شهرک شاهد، شهرک امید، شهرک فرهنگیان، شهرک آ اس پ و … از جمله شهرک های اندیشه هستند.

شهر اندیشه از نظر ساختار ملکی دارای تنوع فراوان است. همه شهرک های اندیشه دارای بافت آپارتمانی هستد. خانه های دوبلکس، ویلایی های مجلل، ویلایی های معمولی، آپارتمان متراژ پایین، آپارتمان بزرگ، خانه های نوساز و قدیمی ساز، همه را می توان در اندیشه و حومه پیدا کرد.

وجود باغ ویلاهای خوب در شهریار و نزدیک اندیشه دلیل دیگری برای افراد در انتخاب اندیشه برای زندگی کردن است.

برای افرادی که از گرانی و یا شلوغی تهران خسته شده اند، اندیشه و اطراف آن بسیار مناسب است.

با اَبَرهوم

اَبَرهوم، املاک اندیشه با سابقه درخشان 15 سال در منطقه، افتخار دارد که راهنمای مناسبی در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره املاک در اندیشه باشد. اگر قصد خرید یا فروش هرگونه ملک شامل زمین، باغ، باغچه، خانه ویلایی و یا آپارتمان در اندیشه را دارید می توانید هم اکنون با مشاوران مجرب و با سابقه اَبَرهوم تماس بگیرید.

در معاملات ملکی خود، همیشه با کارشناسانی مشورت نمایید که دارای مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک باشند. اَبَرهوم، املاک معتبر اندیشه، دارای جواز رسمی و کد رهگیری از اتحادیه املاک است که می تواند باعث اطمینان خاطر مشتریان شود.

از طرفی اَبَرهوم (مسکن کُهزادی) حدود 15 سال است که در منطقه اندیشه فعالیت می کند که بزرگترین امتیاز برای اَبَرهوم و دلگرمی برای مشتریان است. زیرا متاسفانه در منطقه اندیشه مشاوران املاک زیادی وجود دارند که بدون جواز فعالیت می کنند و یا تازه تاسیس هستند و تضمینی برای ادامه فعالیت آنها وجود ندارد. لذا اگر به مشکلی در معامله برخورد کنید، مشخض نیست که کسی فردا پاسخگوی شما باشد.

اَبَرهوم (مسکن کُهزادی)، املاک معتبر اندیشه، از سازندگان خوشنام منطقه است که اطمینان خاطر دیگری برای مشتریان است. همه کسانی که در این سالها معامله ای با اَبَرهوم (مسکن کُهزادی)  داشته اند، برای چندمین بار در صورت نیاز به مشاوره و معامله باز هم اَبَرهوم ( مسکن کُهزادی) را انتخاب کرده اند.

خرید آپارتمان زیر قیمت در اندیشه و شهرک مریم با اَبَرهوم بهترین سرمایه گذاری برای شماست. زیرا علاوه بر خرید آپارتمان ارزان، 50 درصد تخفیف در کمیسیون خود می گیرید.

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه با اَبَرهوم

خرید و فروش ملک در شهرک مریم اندیشه با اَبَرهوم

قیمت و خرید باغ و باغ ویلا در شهریار

اجاره آپارتمان در اندیشه

اَبَرهوم از صفر تا صد معامله در کنار شماست.

اینستاگرام اَبَرهوم