تماس با اَبَرهوم املاک معتبر اندیشه - اَبَرهوم |مشاور املاک اندیشه
 

تماس با اَبَرهوم (مسکن کُهزادی)

در معاملات خود با اَبَرهوم 50 درصد تخفیف در کمیسیون بگیرید

اَبَرهوم یک سایت کاملا کاربردی برای املاک و مستغلات است که همه آنچه که برای یک خرید و فروش و اجاره امن و آنلاین را نیاز است، برطرف می نماید. با تماس با اَبَرهوم، همیشه یک مشاور آگاه و با تجربه در همه امور ملکی در کنار خود دارید.
آبَرهوم (مسکن کُهزادی) با مجوز رسمی از اتحادیه املاک دارای 15 سال سابقه درخشان در منطقه اندیشه است که با تکیه بر تواناییها و دانش فردی و تسلط بر منطقه توانسته فعالیت خود را گسترش دهد.
در حقیقت، اَبَرهوم در تلاش است که نیاز سرمایه گذاران را بداند، سپس با تجربه چندین و چند ساله خود، یک پاسخ مناسب به مراجعه کنندگان خود بدهد.

از آنجا که منطقه اندیشه و حومه، ساختار ملکی متنوعی شامل آپارتمانهای لوکس و معمولی، آپارتمانهای نوساز و قدیمی، ویلایی های لوکس، ویلایی های چند سال ساخت، مجتمع های مسکونی، ساختمانهایی با واحد کم، شهرک های نوساز و … می باشد، همیشه مورد انتخاب گروه زیادی از افراد است.

تیم اَبَرهوم با کارشناسان مجرب خود می تواند در هر مرحله از سرمایه گذاری املاک و مستغلات شامل خرید و فروش ملک در اندیشه، خرید آپارتمان در اندیشه، ویلایی در اندیشه، خرید و فروش زمین در اندیشه، خرید و فروش تجاری در اندیشه و مشارکت در ساخت در اندیشه در کنار افراد باشد.

اَبَرهوم از صفر تا صد معامله در کنار شماست تا احساس آرامش داشته باشید. حتما در معاملات خود به این نکته توجه کنید که مشاور املاکی را برگزینید که علاوه بر داشتن جواز، دارای سابقه طولانی در منطقه باشد. این موضوع به این دلیل حائز اهمیت است که اگر بعد از معامله به مشکلی برخورد نمودید، کسی پاسخگوی شما باشد.

تلفن

09198981908

دفتر مرکزی اَبَرهوم

تهران - شهریار - اندیشه - فاز یک - شهرک مریم - بلوار مرکزی - نبش لاله یکم - مسکن کُهزادی