ماشین حساب کمیسیون املاک در اَبَرهوم املاک اندیشه - اَبَرهوم |مشاور املاک اندیشه
 
ماشین حساب کمیسیون املاک اندیشه اَبَرهوم
  • ماشین حساب کمیسیون املاک، مبلغ کمیسیون را برای هریک از طرفین قرارداد تعیین می کند.
  • دقت داشته باشید قرارداد خود را در دفتر املاکی بنویسید که دارای مجوز باشد.
  • با اَبَرهوم 50 درصد تخفیف در کمیسیون املاک بگیرید.

در نوشته نرخ کمیسیون املاک در وبسایت اَبَرهوم به چگونگی محاسبه کمیسیون املاک پرداخته شده است. با ماشین حساب کمیسیون املاک، شما می توانید به راحتی با وارد کردن مبلغ ملک مورد معامله خود، کمیسیون را حساب کنید.

بنگاه مشاور املاک موظف است مطابق با نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه مشاورین املاک، از طرفین کمیسیون بگیرد. مطالبه بیش از نرخ قانونی از سوی دفتر املاک غیر مجاز است. مگر اینکه طرفین بنا به دلایلی بر روی مبلغ دیگری توافق داشته باشند.

دفتر املاک باید در قبال کمیسیون دریافتی، به طرفین رسید معتبر با عنوان مبلغ کمیسیون بدهد. در صورت بروز هرگونه مشکل، طرفین معامله می توانند با در دست داشتن رسید، برای طرح شکایت اقدام نمایند.

با ماشین حساب کمیسیون املاک دیگر نگران پیچیدگی های محاسبه کمیسیون املاک نباشید. با این ماشین حساب می توانید به راحتی کمیسیون هر یک از طرفین قرارداد را حساب کنید.

در معاملات ملکی خود دفتر مشاوره املاکی را انتخاب کنید که دارای جواز و کد رهگیری باشد. همچنین دفتر املاک باید دارای سابقه در منطقه باشد. داشتن سابقه (خصوصا در شهرک های تازه تاسیس) موجب دلگرمی مشتریان است. اگر بعدا مشکلی برای طرفین پیش بیاید، مرجعی برای مراجعه داشته باشند.

با اَبَرهوم

اَبَرهوم (مسکن کُهزادی) با جواز و کد رهگیری افتخار 15 سال سابقه فعالیت در املاک اندیشه و حومه را دارد. اگر نیاز به مشاوره رایگان ملکی در زمینه

خرید و فروش خانه در اندیشه و شهرک مریم،

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه و شهرک مریم،

خرید و فروش زمین در اندیشه،

مشارکت در ساخت،

پیمانکاری ساختمان،

قیمت و خرید باغ در شهریار

و به طور کلی املاک در اندیشه دارید همین الان با اَبَرهوم تماس بگیرید.

09198981908

صفحه اینستاگرام اَبَرهوم (مسکن کُهزادی) املاک معتبر اندیشه